Vyhledávání dovolené v Thajsku

Ceny v Thajsku

Jak draho je v Thajsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Thajsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Thajsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Thajsko.

Ceny v Thajsku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety33 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety36 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety43 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety74 Kč
Vodka alkohol a cigarety94 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety348 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety432 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava10 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava23 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava610 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje5 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje10 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje13 Kč
Coca-Cola nealkoholické nápoje18 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje38 Kč
Džus 1l nealkoholické nápoje48 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv914 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1427 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1524 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1892 Kč
Sušenky potraviny13 Kč
Okurka potraviny15 Kč
Mrkev potraviny18 Kč
Meloun potraviny18 Kč
Kokosový ořech - kokos potraviny18 Kč
Kiwi potraviny18 Kč
Banány potraviny18 Kč
Hlávkový salát potraviny18 Kč
Pizza potraviny20 Kč
Chléb 500 g potraviny25 Kč
Rýže 1 kg potraviny25 Kč
Mléko 1 l potraviny30 Kč
Rajčata 1 kg potraviny33 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny33 Kč
Vejce 12 ks potraviny33 Kč
Brambory 1 kg potraviny38 Kč
Papája potraviny38 Kč
Mango potraviny38 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny41 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny41 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny43 Kč
Čokoláda potraviny53 Kč
Jablka 1 kg potraviny61 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny64 Kč
Máslo potraviny71 Kč
Ananas potraviny76 Kč
Kuře potraviny81 Kč
Sýr 200 g potraviny119 Kč
Jogurt 1l potraviny130 Kč
Dary moře potraviny145 Kč
Sýr 500 g potraviny178 Kč
Sýr 1 kg potraviny297 Kč
Sendvič restaurace15 Kč
Polévka restaurace20 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace33 Kč
Kuře restaurace48 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace56 Kč
Cappuccino restaurace61 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace64 Kč
Polední menu v centru restaurace74 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace86 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace191 Kč
Míchaný nápoj restaurace203 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace216 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace419 Kč
Vyhledávání dovolené v Thajsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Thajsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Thajsku? Ceny v Thajsku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Thajsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Thajsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Thajsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Thajsku? Vybírejte pobyt v Thajsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Thajsko 2022 nebo Thajsko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Thajsko 2022 nebo First Minute Thajsko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Thajsko levně nebo luxusní dovolená Thajsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Thajsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Thajsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Thajsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Thajsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Thajsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Thajsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Thajsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Thajsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Thajsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Thajska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Thajsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Thajsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Thajsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Thajsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Thajsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Thajsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Thajsko.

Zajímá vás jak draho je v Thajsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Thajsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Thajsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Thajska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Thajsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Thajska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Thajsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Athajsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.