Vyhledávání dovolené v Thajsku

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

2.9. - 16.9.2022
Plná penze
✈ Vídeň

 
 
45 680 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v ubytovacím zařízení Four Points Patong Beach Resort By Sheraton , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. září do pátku 16. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, který je aktuálně na prodej online v ceně 45680,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

moderní resort patřící do hotelového rětezce Four Points by Sheraton s velmi dobrým zázemím se nachází u písečné pláže Patong v její klidnější části. V přímém okolí naleznete restaurace, bary a obchody, samotné vyhlášené centrum Patongu Banana Walk je vzdáleno cca 15 minut chůze. Transfer z letiště trvá cca 30 minut. V základní nabídce jsou pokoje Superior, které nejsou vybaveny balkónem. Na vyžádání a za příplatek pokoje typu Deluxe s balkónem či pokoje Pool Access s terasou a přímým vstupem do bazénu.,

Vybavení:

resort nabízí moderní vstupní halu s recepcí, 3 restaurace, 2 bary, wifi v areálu zdarma, konferenční prostory, dětský klub zdarma.,

Pláž:

nachází se přímo u písečné pláže Patong. Pláž je od hotelu oddělena pouze přímořskou komunikací.,

Zábava a sport:

4 venkovní bazény včetně dětského bazénu, plážový klub, fitness centrum. Na pláži masáže a různé druhy vodních sportů.,

Stravování:

snídaně formou bufetu, možnost dalšího stravování formou a la carte v hotelové restauraci.,

Vybavení pokojů:

klimatizace, koupelna s WC, minibar (za poplatek), TV, telefon, župan, vysoušeč vlasů, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, bezpečnostní trezor, wifi.,

1. den

ODLET Z PRAHY NA PHUKET:

2. den

PŘÍLET NA PHUKET: Přílet na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do Vašeho hotelu, ubytování.

3. - 8. den

PHUKET: Snídaně. Volný program. Ostrov Phuket se nalézá 700 km jižně od Bangkoku. Je to největší, zároveň však nejdražší z thajských letovisek. Ostrov nabízí nepřeberné množství aktivit od sportovního vyžití na pláži až po zajímavé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Večer se nabízí návštěva centra nočního života na pláži Patong s mnoha bary, hospůdkami a kluby.

9. den

PHUKET - ODLET Z PHUKETU: Snídaně. Volný program. Transfer na letiště, odlet z Phuketu.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY:

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

8.9. - 17.9.2022
Plná penze
✈ Vídeň

 
 
36 359 Kč

Dovolená Thajsko Last Minute 2022 v lokalitě Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. září 2022 a návratem/příjezdem: sobota 17. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 20 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 36359,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

11.9. - 25.9.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
32 631 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v ubytovacím zařízení Four Points Patong Beach Resort By Sheraton , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 11. září do neděle 25. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 23 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Four Points Patong Beach Resort By Sheraton levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 32631,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

15.9. - 29.9.2022
Snídaně
✈ Praha

 
36 246 Kč
34 796 Kč

Dovolená Thajsko Last Minute 2022 v lokalitě Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 15. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 29. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 34796,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

16.9. - 28.9.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
31 038 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v ubytovacím zařízení Four Points Patong Beach Resort By Sheraton , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od pátku 16. září do středy 28. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Four Points Patong Beach Resort By Sheraton levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 31038,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

18.9. - 27.9.2022
Plná penze
✈ Vídeň

 
 
36 559 Kč

Dovolená Thajsko 2022 v lokalitě Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 18. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 27. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 30 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 36559,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

18.9. - 2.10.2022
Snídaně
✈ Praha

 
36 246 Kč
34 796 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v ubytovacím zařízení Four Points Patong Beach Resort By Sheraton , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 18. září do neděle 2. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Four Points Patong Beach Resort By Sheraton levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 34796,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

18.9. - 30.9.2022
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
37 425 Kč

Dovolená Thajsko 2022 v lokalitě Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 18. září 2022 a návratem/příjezdem: pátek 30. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 30 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 37425,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

24.9. - 6.10.2022
Snídaně
✈ Praha

 
35 449 Kč
34 031 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v ubytovacím zařízení Four Points Patong Beach Resort By Sheraton , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od soboty 24. září do čtvrtka 6. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Four Points Patong Beach Resort By Sheraton levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 34031,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

26.9. - 5.10.2022
Plná penze
✈ Praha

 
40 594 Kč
38 970 Kč

Dovolená Thajsko 2022 v lokalitě Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 26. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 5. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 38970,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

2.10. - 14.10.2022
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
39 133 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v ubytovacím zařízení Four Points Patong Beach Resort By Sheraton , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od neděle 2. října do pátku 14. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 44 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Four Points Patong Beach Resort By Sheraton levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 39133,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko Hotel

Four Points Patong Beach Resort By Sheraton

17.10. - 29.10.2022
Plná penze
✈ Vídeň

 
 
44 443 Kč

Dovolená Thajsko 2022 v lokalitě Phuket, Four Points Patong Beach Resort by Sheraton, v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton, ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 17. říjen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 29. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 59 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 44443,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: Four Points Patong Beach Resort By Sheraton v Thajsku v letovisku Phuket - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Four Points Patong Beach Resort By Sheraton se stravou formou: plná penze. Výhodná nabídka ubytování v Thajsku v letovisku Phuket. Dovolená Four Points Patong Beach Resort By Sheraton - Thajsko 2022. Four Points Patong Beach Resort By Sheraton.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Phuket? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Phuket jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Phuket 2022 nebo Phuket 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Phuket? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Thajsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Thajsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Thajsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Thajsko 2022 nebo Thajsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Thajsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Thajska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Thajsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Thajska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Thajsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Athajsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.