Vyhledávání dovolené v Thajsku

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve

7.10. - 16.10.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
59 880 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Krabi, Thajsko, v ubytovacím zařízení Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. října do neděle 16. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve, který je aktuálně na prodej online v ceně 59880,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře.

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve - Thajsko Hotel

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve

15.10. - 27.10.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
73 450 Kč

Dovolená Thajsko Last Minute 2022 v lokalitě Krabi, Thajsko, v Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve, ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 15. říjen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 27. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 73450,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve - Thajsko Hotel

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve

15.10. - 30.10.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
87 020 Kč

Rekreace na dovolené v Thajsku v letovisku Krabi, Thajsko, v ubytovacím zařízení Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve , v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od soboty 15. října do neděle 30. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve, který je aktuálně na prodej online v ceně 87020,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře.

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve - Thajsko Hotel

Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve

18.10. - 30.10.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
73 450 Kč

Dovolená Thajsko Last Minute 2022 v lokalitě Krabi, Thajsko, v Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve, ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 18. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 30. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 73450,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.Na této stránce naleznete: Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve v Thajsku v letovisku Krabi - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Thajsku v letovisku Krabi. Dovolená Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve - Thajsko 2022/2023. Phulay Bay, A Ritz-Carlton Reserve.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Krabi? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Krabi jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Krabi 2022 nebo Krabi 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Krabi? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Thajsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Thajsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Thajsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Thajsko 2022 nebo Thajsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Thajsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Thajska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Thajsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Thajska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Thajsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Athajsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.