Vyhledávání dovolené v Thajsku

Dovolená Thajsko - květen 2024

Dovolená Thajsko - květen 2024

The Emerald Cove Koh Chang

1.5. - 13.5.2024
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
51 818 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Ko Chang, v ubytovacím zařízení The Emerald Cove Koh Chang s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od středy 1. května do pondělí 13. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 209 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu The Emerald Cove Koh Chang, který je aktuálně na prodej online v ceně 51818,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Surfování, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Volejbal.

Dovolená Thajsko - květen 2024 - Six Senses Samui

Six Senses Samui

1.5. - 10.5.2024
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
69 321 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2024 v lokalitě Koh Samui, Bo Put, v Six Senses Samui, s 5.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. květen 2024 a návratem/příjezdem: pátek 10. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 69321,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Thajsko - květen 2024 - Amari Emerald Cove Resort

Amari Emerald Cove Resort

3.5. - 26.5.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
76 480 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Ko Chang, Amari Emerald Cove Resort, v ubytovacím zařízení Amari Emerald Cove Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 24 dní, 23 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. května do neděle 26. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 211 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Amari Emerald Cove Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 76480,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená Thajsko - květen 2024 - Phi Phi Island Village

Phi Phi Island Village

3.5. - 12.5.2024
Plná penze
✈ Praha

 
 
65 020 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2024 v lokalitě Phi Phi, v Phi Phi Island Village, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. květen 2024 a návratem/příjezdem: neděle 12. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 211 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 65020,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Thajsko v květnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Phi Phi Island Village je 94 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětské hřiště, Potápěčské centrum, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Volejbal.

Dovolená Thajsko - květen 2024 - Zeavola

Zeavola

4.5. - 16.5.2024
Polopenze
✈ Praha

 
 
75 300 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Phi Phi, Phi Phi Don, v ubytovacím zařízení Zeavola s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. května do čtvrtka 16. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 212 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Zeavola, který je aktuálně na prodej online v ceně 75300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dovolená Thajsko - květen 2024 - The Dewa

The Dewa

5.5. - 14.5.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
60 500 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2024 v lokalitě Ko Chang, v The Dewa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 5. květen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 14. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 60500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Thajsko - květen 2024 - Amari Emerald Cove Resort

Amari Emerald Cove Resort

5.5. - 14.5.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
61 580 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Ko Chang, Amari Emerald Cove Resort, v ubytovacím zařízení Amari Emerald Cove Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od neděle 5. května do úterý 14. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 213 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Amari Emerald Cove Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 61580,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená Thajsko - květen 2024 - Amari Emerald Cove Resort

Amari Emerald Cove Resort

6.5. - 15.5.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
61 580 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2024 v lokalitě Ko Chang, Amari Emerald Cove Resort, v Amari Emerald Cove Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 6. květen 2024 a návratem/příjezdem: středa 15. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 61580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Amari Emerald Cove Resort je 92 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

The Emerald Cove Koh Chang

The Emerald Cove Koh Chang

7.5. - 16.5.2024
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
47 424 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Ko Chang, v ubytovacím zařízení The Emerald Cove Koh Chang s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od úterý 7. května do čtvrtka 16. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 215 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu The Emerald Cove Koh Chang, který je aktuálně na prodej online v ceně 47424,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna.

The Dewa

The Dewa

9.5. - 18.5.2024
Plná penze
✈ Praha

 
 
65 560 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2024 v lokalitě Ko Chang, v The Dewa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 18. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 217 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 65560,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Thajsko v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-10 z celkem 27 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Thajsko květen 2024. Garance nejnižší ceny dovolené v Thajsku v květnu 2024. Rezervaci dovolené v Thajsku v květnu 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Thajska. Dovolená Thajsko - květen 2024.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Thajsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Thajsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Thajsko - květen 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Thajsku? Vybírejte pobyt v Thajsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Thajsko 2023 nebo Thajsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Thajsko 2023 nebo First Minute Thajsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Thajsko levně nebo luxusní dovolená Thajsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Thajsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Thajsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Thajsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Thajsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Thajsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Thajsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Thajsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Thajsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Thajsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Thajska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Thajsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Thajsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Thajsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Thajsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Thajsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Thajsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Thajsko.

Zajímá vás jak draho je v Thajsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Thajsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Thajsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Athajsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.