Vyhledávání

Thajsko únor 2022

Chada Beach Resort & Spa - v únoru

Chada Beach Resort & Spa

2.2. - 11.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
40 064 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Krabi, v ubytovacím zařízení Chada Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 2. února do pátku 11. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 228 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Chada Beach Resort & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 40064,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Chada Beach Resort & Spa - v únoru

Chada Beach Resort & Spa

2.2. - 14.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
44 685 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2022 v lokalitě Krabi, v Chada Beach Resort & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. únor 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 14. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 228 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 44685,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Chada Beach Resort & Spa je 94 % podle referencí od 3 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Chada Beach Resort & Spa - v únoru

Chada Beach Resort & Spa

4.2. - 13.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
40 064 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Krabi, v ubytovacím zařízení Chada Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. února do neděle 13. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 230 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Chada Beach Resort & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 40064,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Vijitt Resort Phuket - v únoru

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od letiště: 45 km.

Vijitt Resort Phuket

4.2. - 13.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
44 419 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2022 v lokalitě Phuket, Vijitt Resort Phuket, v Vijitt Resort Phuket, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. únor 2022 a návratem/příjezdem: neděle 13. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 230 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 44419,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy.

Khao Lak Laguna Resort - v únoru

Khao Lak Laguna Resort

4.2. - 13.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
40 543 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Khao Lak, v ubytovacím zařízení Khao Lak Laguna Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. února do neděle 13. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 230 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Khao Lak Laguna Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 40543,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 39 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 96 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok - v únoru

Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

49 989 Kč
45 990 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2022 v lokalitě Koh Samui, v Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně se slevou 8 %, v ceně 45990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok je 82 % podle referencí od 24 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel, - v únoru

Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel,

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

68 033 Kč
62 590 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Bangkok, v ubytovacím zařízení Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel, s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. února do soboty 19. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 231 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel, levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 62590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 24 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang,  - v únoru

Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang,

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

61 946 Kč
56 990 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2022 v lokalitě Bangkok, v Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang, , s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 8 %, v ceně 56990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang, je 90 % podle referencí od 24 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang,  - v únoru

Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang,

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

60 859 Kč
55 990 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Bangkok, v ubytovacím zařízení Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang, s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. února do soboty 19. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 231 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ko Kood Beach Resort, Ko Kood, Klong Prao Resort, Ko Chang, levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 55990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 24 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok - v únoru

Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

48 033 Kč
44 190 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2022 v lokalitě Koh Samui, v Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně se slevou 8 %, v ceně 44190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Haad Son Resort, Ko Phangan, Aloha Resort, Ko Samui, Bangkok je 82 % podle referencí od 24 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket -  - v únoru

Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket -

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

84 011 Kč
77 290 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Thajsku v letovisku Krabi, v ubytovacím zařízení Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket - s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. února do soboty 19. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 231 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket - levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 77290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Thajsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket -  - v únoru

Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket -

5.2. - 19.2.2022
Snídaně
✈ Praha

84 011 Kč
77 290 Kč

Dovolená Thajsko First Minute 2022 v lokalitě Koh Lanta, v Phi Phi Island Village, Phi Phi, Katathani Resort, Phuket - , s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 8 %, v ceně 77290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Thajska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-12 z celkem 186 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Thajsku v únoru 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Thajsku v únoru 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Thajska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Thajsko únor 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Thajsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Thajsku.

Pokud jste si nevybrali v Thajsko únor 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Thajsku? Proč si nevybrat pobyt v Thajsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Thajsko 2021 nebo Thajsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Thajsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Thajsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Thajsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Thajsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Thajsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Thajsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Thajsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Thajsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Thajsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Thajsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Thajska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Thajsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Thajsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Thajsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Thajsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Thajsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Thajsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Thajsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Thajska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Thajsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Thajska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Thajsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Athajsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.